KIEŁKUJEMY: zakładamy Fundację Agro-Perma-Lab. Dorzuć się!

Zapraszamy na naszą nową stronę: www.agropermalab.org

W Inicjatywie AGRO-PERMA-LAB działamy na rzecz rozwoju edukacji z permakultury i agroekologii. Jesteśmy gałęzią edukacyjno-trenerską współpracującą z organizacjami Nyeleni Polska, Koalicją Żywa Ziemia, Ekologicznym Uniwersytetem Ludowym oraz Permakultura.Edu.Pl. Obecnie prężnie się rozwijamy – w tym celu formalizujemy nasze działania w postaci Fundacji.

Potrzebujemy Twojego wsparcia, by zapewnić dobre podłoże na projekt APLab NASIONA oraz na założenie formalnej działalności Fundacji Agro-Perma-Lab. WESPRZYJ NAS na społecznościowej zrzutce.

Zbieramy na 2 równoległe C E L E:

1.PROJEKT APLab NASIONA: WSPÓŁFINANSOWANIE projektu Domu Nasion i publikacji w 2020

2.PROJEKT FUNDACJA: FUNDUSZ ZAŁOŻYCIELSKI FUNDACJI AGRO-PERMA-LAB

W Agro-Perma-Lab T W O R Z Y M Y innowacyjne szkolenia i międzypokoleniową sieć społecznościową edukatorek i edukatorów permakultury, agroekologii i ogrodnictwa społecznego w ruchu Suwerenności Żywnościowej. Współpracujemy z organizacjami w Europie. D O Ł Ą C Z S I Ę!